zpět
-
-
-
-
-
-
-

ROZPIS - ZÁKLADNÍ ČÁST



1.kolo Stř. a Pá. 12-14.09.07
2.kolo Neděle 16.09.07
HC Slavia
Praha
HC
MOUNTFIELD
4:3sn
(1:2;2:1;0:0;0:0)
HC Vítkovice
Steel
Bílí Tygři
Liberec
1:2
(0:1;1:1;0:0)
HC Oceláři
Třinec
HC GEUS
OKNA Kladno
3:4sn
(2:1;1:0;0:2;0:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Slavia
Praha
1:2
(0:1;0:1;1:0)
HC Litvínov
HC Znojemští
Orli
4:2
(2:1;2:0;0:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
RI OKNA
Zlín
1:4
(0:0;1:1;0:3)
HC Energie Karlovy Vary
HC Moeller Pardubice
7:2
(3:2;2:0;2:0)
HC Sparta
Praha
HC Litvínov
4:2
(1:0;2:1;1:1)
RI OKNA
Zlín
HC Sparta Praha
2:1
(0:1;0:0;2:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Plzeň
3:1
(1:0;0:1;2:0)
HC Plzeň
HC Vítkovice
Steel
5:4sn
(1:3;2:0;1:1;0:0)
HC Znojemští
Orli
HC Moeller Pardubice
4:3
(0:2;2:1;2:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Slovan
Ústečtí Lvi
6:1
(3:0;1:1;2:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři
Třinec
1:0sn
(0:0;0:0;0:0;0:0)
3.kolo Pátek 21.09.07
4.kolo Neděle 23.09.07
HC Litvínov
HC Oceláři
Třinec
4:2
(1:1;2:1;1:0)
HC Oceláři
Třinec
HC Moeller Pardubice
2:3sn
(0:1;0:1;2:0;0:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Moeller Pardubice
5:3
(0:1;3:1;2:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Plzeň
4:3sn
(1:1;1:1;1:1;0:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Slavia
Praha
5:6pp
(3:1;1:2;1:2;0:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
Bílí Tygři
Liberec
0:1
(0:1;0:0;0:0)
RI OKNA
Zlín
HC Znojemští
Orli
2:3sn
(1:1;1:0;0:1;0:0)
HC Sparta
Praha
HC Slavia
Praha
4:3
(1:1;3:0;0:2)
HC Plzeň
HC GEUS
OKNA Kladno
5:4sn
(1:0;1:1;2:3;0:0)
HC
MOUNTFIELD
RI OKNA
Zlín
6:1
(3:0;1:1;2:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Sparta
Praha
3:2pp
(0:0;1:1;1:1;1:0)
HC Znojemští
Orli
HC Vítkovice
Steel
1:2
(1:0;0:2;0:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Slovan
Ústečtí Lvi
3:2pp
(0:0;2:1;0:1;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Litvínov
3:1
(1:1;0:0;2:0)
5.kolo Úterý 25.09.07
6.kolo Pátek 28.09.07
HC Moeller Pardubice
HC Sparta
Praha
4:0
(1:0;1:0;2:0)
HC Oceláři
Třinec
RI OKNA
Zlín
8:2
(3:0;2:2;3:0)
HC Slavia
Praha
HC Oceláři
Třinec
5:2
(1:2;1:0;3:0)
HC Litvínov
HC Moeller Pardubice
1:2sn
(1:0;0:0;0:1;0:0)
RI OKNA
Zlín
HC Litvínov
6:3
(1:0;3:0;2:3)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Slovan
Ústečtí Lvi
1:5
(0:3;0:1;1:1)
HC Plzeň
HC Znojemští
Orli
4:3sn
(2:2;0:0;1:1;0:0)
HC Sparta
Praha
HC Vítkovice
Steel
4:1
(2:0;1:0;1:1)
Bílí Tygři
Liberec
HC Energie Karlovy Vary
1:4
(0:1;0:2;1:1)
HC
MOUNTFIELD
Bílí Tygři
Liberec
3:2pp
(1:1;0:0;1:1;1:0)
HC Vítkovice
Steel
HC GEUS
OKNA Kladno
8:3
(3:2;2:0;3:1)
HC Znojemští
Orli
HC Slavia
Praha
3:4
(0:2;0:1;3:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC
MOUNTFIELD
2:6
(1:1;1:3;0:2)
HC Energie Karlovy Vary
HC Plzeň
4:0
(3:0;0:0;1:0)
7.kolo Neděle 30.09.07
8.kolo Pátek 05.10.07
HC Slavia
Praha
HC Moeller Pardubice
7:3
(2:2;4:0;1:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Plzeň
4:1
(2:1;1:0;1:0)
RI OKNA
Zlín
HC Energie Karlovy Vary
3:4sn
(0:0;3:2;0:1;0:0)
HC Litvínov
HC Slavia
Praha
2:3
(1:1;0:2;1:0)
HC Plzeň
HC Litvínov
6:5pp
(2:2;2:2;1:1;1:0)
HC Moeller Pardubice
RI OKNA
Zlín
1:5
(0:1;0:3;1:1)
Bílí Tygři
Liberec
HC Oceláři
Třinec
4:2
(0:1;2:0;2:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Sparta
Praha
3:4pp
(2:0;0:1;1:2;0:1)
HC Vítkovice
Steel
HC
MOUNTFIELD
1:2
(0:0;0:0;1:2)
HC
MOUNTFIELD
HC GEUS
OKNA Kladno
3:2
(0:1;2:0;1:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Znojemští
Orli
2:3pp
(1:1;0:0;1:1;0:1)
HC Znojemští
Orli
Bílí Tygři
Liberec
2:1sn
(0:1;1:0;0:0;0:0)
HC Sparta
Praha
HC GEUS
OKNA Kladno
2:1
(0:0;1:1;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice
Steel
2:1
(0:0;1:1;1:0)
9.kolo Út. a Ne. 02-07.10.07
10.kolo Úterý 09.10.07
HC Vítkovice
Steel
HC Oceláři
Třinec
2:3sn
(0:2;1:0;1:0;0:0)
HC Oceláři
Třinec
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:1
(0:0;2:1;2:0)
RI OKNA
Zlín
HC Slavia
Praha
2:7
(0:2;1:2;0:3)
HC Litvínov
HC GEUS
OKNA Kladno
6:2
(3:1;2:0;1:1)
HC Plzeň
HC Moeller Pardubice
2:0
(0:0;0:0;2:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Moeller Pardubice
4:2
(2:0;0:2;2:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Litvínov
5:2
(2:1;2:0;1:1)
Bílí Tygři
Liberec
HC Slavia
Praha
5:2
(1:2;0:0;4:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Energie Karlovy Vary
2:1sn
(0:1;1:0;0:0;0:0)
RI OKNA
Zlín
HC Plzeň
0:4
(0:1;0:2;0:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Znojemští
Orli
4:2
(2:0;2:1;0:1)
HC Znojemští
Orli
HC
MOUNTFIELD
0:3
(0:1;0:0;0:2)
HC Sparta
Praha
HC
MOUNTFIELD
1:4
(1:1;0:2;0:1)
HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta
Praha
3:4sn
(1:2;1:0;1:1;0:0)
11.kolo Pátek 12.10.07
12.kolo Neděle 14.10.07
HC Plzeň
HC Slavia
Praha
4:3pp
(1:0;1:3;1:0;1:0)
HC Oceláři
Třinec
HC Sparta
Praha
2:0
(1:0;0:0;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Moeller Pardubice
6:5pp
(1:2;3:2;1:1;1:0)
HC Litvínov
HC
MOUNTFIELD
5:3
(4:0;1:2;0:1)
HC Vítkovice
Steel
HC Litvínov
4:3pp
(2:2;1:0;0:1;1:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Moeller Pardubice
1:4
(0:2;1:1;0:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
RI OKNA
Zlín
3:2
(1:1;1:1;1:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Slavia
Praha
0:3
(0:0;0:2;0:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Energie Karlovy Vary
2:6
(1:1;1:4;0:1)
RI OKNA
Zlín
HC Vítkovice
Steel
2:4
(0:1;2:1;0:2)
HC Sparta
Praha
HC Znojemští
Orli
2:1
(1:0;1:0;0:1)
HC Plzeň
Bílí Tygři
Liberec
3:4pp
(1:0;2:2;0:1;0:1)
HC
MOUNTFIELD
HC Oceláři
Třinec
2:0
(1:0;0:0;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Znojemští
Orli
2:1pp
(1:1;0:0;0:0;1:0)
13.kolo Pátek 19.10.07
14.kolo Neděle 21.10.07
Bílí Tygři
Liberec
RI OKNA
Zlín
5:3
(2:1;1:1;2:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Oceláři
Třinec
1:2
(1:0;0:0;0:2)
HC Slavia
Praha
HC Vítkovice
Steel
7:0
(2:0;0:0;5:0)
HC Znojemští
Orli
HC Litvínov
3:1
(0:0;0:1;3:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Litvínov
2:1pp
(0:0;0:1;1:0;1:0)
HC Moeller Pardubice
HC Energie Karlovy Vary
4:2
(1:0;2:1;1:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Moeller Pardubice
3:2pp
(0:1;1:1;1:0;1:0)
HC Slavia
Praha
HC
MOUNTFIELD
4:1
(2:1;1:0;1:0)
HC Sparta
Praha
HC Plzeň
1:3
(1:0;0:1;0:2)
HC Sparta
Praha
RI OKNA
Zlín
4:3
(1:2;2:1;1:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Energie Karlovy Vary
5:6sn
(2:2;2:0;1:3;0:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Plzeň
5:4
(1:1;2:1;2:2)
HC Znojemští
Orli
HC Oceláři
Třinec
1:4
(0:1;1:2;0:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
Bílí Tygři
Liberec
2:3pp
(0:0;2:1;0:1;0:1)
15.kolo Úterý 23.10.07
16.kolo Pátek 26.10.07
HC Vítkovice
Steel
Bílí Tygři
Liberec
1:2
(0:0;0:0;1:2)
HC Oceláři
Třinec
HC Litvínov
3:2sn
(1:1;0:1;1:0;0:0)
HC Slavia
Praha
HC Slovan
Ústečtí Lvi
6:0
(1:0;2:0;3:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Moeller Pardubice
6:3
(1:2;2:1;3:0)
RI OKNA
Zlín
HC GEUS
OKNA Kladno
4:3pp
(1:0;1:2;1:1;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Slavia
Praha
4:0
(3:0;0:0;1:0)
HC Litvínov
HC Sparta
Praha
5:4sn
(3:1;1:1;0:2;0:0)
HC Znojemští
Orli
RI OKNA
Zlín
4:1
(2:0;2:0;0:1)
HC Plzeň
HC
MOUNTFIELD
4:2
(3:2;1:0;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Plzeň
6:3
(3:1;2:1;1:1)
HC Moeller Pardubice
HC Znojemští
Orli
7:0
(1:0;4:0;2:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Sparta
Praha
2:3
(0:2;0:1;2:0)
HC Oceláři
Třinec
HC Energie Karlovy Vary
4:1
(2:0;2:1;0:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Vítkovice
Steel
1:4
(0:2;0:2;1:0)
17.kolo Ne. a Út. 28-30.10.07
18.kolo Pátek 02.11.07
HC Moeller Pardubice
HC Oceláři
Třinec
4:5
(2:2;1:1;1:2)
HC Moeller Pardubice
HC Sparta
Praha
3:2
(1:1;1:0;1:1)
HC Plzeň
HC Slovan
Ústečtí Lvi
5:2
(2:0;3:1;0:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Slavia
Praha
4:0
(1:0;2:0;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC GEUS
OKNA Kladno
4:0
(1:0;0:0;3:0)
HC Litvínov
RI OKNA
Zlín
4:2
(0:1;3:0;1:1)
RI OKNA
Zlín
HC
MOUNTFIELD
2:1
(1:0;1:0;0:1)
HC Znojemští
Orli
HC Plzeň
4:2
(2:0;2:2;0:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Znojemští
Orli
3:2
(1:0;1:1;1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři
Liberec
3:4sn
(2:2;1:1;0:0;0:0)
HC Litvínov
HC Energie Karlovy Vary
6:2
(1:1;0:1;5:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Vítkovice
Steel
5:1
(2:0;3:0;0:1)
HC Slavia
Praha
HC Sparta
Praha
5:1
(1:0;2:1;2:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:1
(3:1;1:0;0:0)
19.kolo Neděle 04.11-09.12.07
20.kolo Středa 14.11.07
RI OKNA
Zlín
HC Oceláři
Třinec
3:1
(1:0;1:0;1:1)
HC Moeller Pardubice
HC Slavia
Praha
1:3
(0:1;0:0;1:2)
HC Moeller Pardubice
HC Litvínov
3:0
(0:0;2:0;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
RI OKNA Zlín
3:2
(1:0;2:1;0:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC GEUS
OKNA Kladno
5:4sn
(1:3;2:1;1:0;0:0)
HC Litvínov
HC Plzeň
3:2pp
(0:1;0:0;2:1;1:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Sparta
Praha
1:2sn
(0:1;0:0;1:0;0:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Oceláři
Třinec
5:2
(0:0;3:0;2:2)
HC Slavia
Praha
HC Znojemští
Orli
7:0
(3:0;1:0;3:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Vítkovice
Steel
2:0
(0:0;2:0;0:0)
HC Plzeň
HC Energie Karlovy Vary
6:3
(2:0;3:2;1:1)
HC Znojemští
Orli
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:0
(1:0;2:0;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC
MOUNTFIELD
1:2pp
(0:0;1:0;0:1;0:1)
HC Sparta
Praha
HC GEUS
OKNA Kladno
3:4sn
(0:0;2:2;1:1;0:0)
21.kolo Pátek 16.11.07
22.kolo Neděle 18.11.07
HC Plzeň
HC Oceláři Třinec
3:4sn
(0:0;1:1;2:2;0:0)
HC Slavia
Praha
RI OKNA Zlín
3:2
(0:0;0:1;3:1)
HC Slavia
Praha
HC Litvínov
7:1
(1:0;1:0;5:1)
HC Moeller Pardubice
HC Plzeň
5:7
(1:1;3:5;1:1)
RI OKNA
Zlín
HC Moeller Pardubice
4:0
(0:0;2:0;2:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Litvínov
2:1
(1:0;0:1;1:0)
HC Sparta
Praha
HC Slovan
Ústečtí Lvi
1:2
(1:1;0:0;0:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Vítkovice Steel
2:6
(0:0;0:0;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC
MOUNTFIELD
1:3
(0:1;0:0;1:2)
HC Energie Karlovy Vary
HC Slovan Ústečtí Lvi
11:0
(4:0;2:0;5:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Znojemští
Orli
1:0sn
(0:0;0:0;0:0;0:0)
HC Znojemští
Orli
HC GEUS OKNA Kladno
5:2
(2:2;1:0;2:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Energie Karlovy Vary
4:2
(1:0;1:0;2:2)
HC Sparta
Praha
HC MOUNTFIELD
2:4
(0:0;2:2;0:2)
23.kolo Út. a Stř. 20-21.11.07
24.kolo Pátek 22-23.11.07
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Oceláři
Třinec
3:2pp
(0:1;1:1;1:0;1:0)
HC Slavia
Praha
HC Plzeň
3:2pp
(2:1;0:1;0:0;1:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Litvínov
5:3
(1:0;2:1;2:2)
HC Moeller Pardubice
Bílí Tygři
Liberec
4:3
(0:1;3:1;1:1)
HC Moeller Pardubice
HC Vítkovice
Steel
4:3
(2:0;1:2;1:1)
HC Litvínov
HC Vítkovice
Steel
5:0
(1:0;0:0;4:0)
HC Plzeň
RI OKNA
Zlín
6:3
(3:2;1:0;2:0)
RI OKNA
Zlín
HC Slovan
Ústečtí Lvi
3:1
(2:0;1:1;0:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Znojemští
Orli
3:0
(0:0;0:0;3:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC GEUS
OKNA Kladno
3:1
(1:0;1:0;1:1)
HC Sparta
Praha
HC Energie Karlovy Vary
1:2sn
(0:0;0:0;1:1;0:0)
HC Znojemští
Orli
HC Sparta
Praha
1:2sn
(0:0;0:1;1:0;0:0)
HC Slavia
Praha
Bílí Tygři
Liberec
1:2pp
(0:0;1:0;0:1;0:1)
HC Oceláři
Třinec
HC
MOUNTFIELD
3:6
(0:1;1:4;2:1)
25.kolo Neděle 30.10-25.11.07
26.kolo Út. a Pá. 27-30.11.07
HC Oceláři
Třinec
HC Sparta
Praha
3:5
(1:2;1:2;1:1)
HC Slavia
Praha
HC Vítkovice
Steel
4:2
(2:0;1:1;1:1)
HC
MOUNTFIELD
HC Litvínov
4:3
(1:1;1:1;2:1)
RI OKNA
Zlín
Bílí Tygři
Liberec
2:1
(2:0;0:0;0:1)
HC Moeller Pardubice
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:5pp
(1:1;1:2;2:1;0:1)
HC Litvínov
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:3
(1:1;2:1;1:1)
HC Slavia
Praha
HC GEUS
OKNA Kladno
5:3
(1:1;2:1;2:1)
HC Moeller Pardubice
HC GEUS
OKNA Kladno
3:2pp
(0:1;1:1;1:0;1:0)
HC Vítkovice
Steel
RI OKNA
Zlín
6:5sn
(2:2;2:1;1:2;0:0)
HC Plzeň
HC Sparta
Praha
4:3sn
(2:0;0:1;1:2;0:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Plzeň
2:3pp
(1:0;1:1;0:1;0:1)
HC Energie Karlovy Vary
HC
MOUNTFIELD
0:2
(0:0;0:0;0:2)
HC Znojemští
Orli
HC Energie Karlovy Vary
2:4
(1:1;1:1;0:2)
HC Oceláři
Třinec
HC Znojemští
Orli
2:3
(1:0;0:1;1:2)
27.kolo Neděle 02.12.07
28.kolo Út. a Pá. 04-05.12.07
HC Oceláři
Třinec
HC GEUS
OKNA Kladno
0:3
(0:1;0:1;0:1)
Bílí Tygři
Liberec
HC Vítkovice
Steel
6:1
(1:0;5:0;0:1)
HC Litvínov
HC Znojemští
Orli
4:1
(1:0;2:1;1:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Slavia
Praha
1:5
(0:1;0:3;1:1)
HC Moeller Pardubice
HC Energie Karlovy Vary
2:0
(1:0;1:0;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
RI OKNA
Zlín
3:0
(1:0;0:0;2:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Slavia
Praha
3:0
(0:0;3:0;0:0)
HC Sparta
Praha
HC Litvínov
3:1
(0:0;2:0;1:1)
RI OKNA
Zlín
HC Sparta
Praha
2:3
(0:1;1:1;1:1)
HC
MOUNTFIELD
HC Plzeň
6:2
(4:1;1:0;1:1)
HC Vítkovice
Steel
HC Plzeň
6:0
(2:0;1:0;3:0)
HC Znojemští
Orli
HC Moeller Pardubice
2:1
(0:0;0:1;2:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Slovan
Ústečtí Lvi
3:0
(0:0;3:0;0:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři
Třinec
1:2
(1:0;0:1;0:1)
29.kolo Čtvrtek 06-07.12.07
30.kolo Středa 19.12.07
HC Slavia
Praha
HC Energie Karlovy Vary
6:2
(1:2;4:0;1:0)
HC Oceláři
Třinec
HC Moeller Pardubice
2:6
(1:3;1:1;0:2)
HC Litvínov
HC Oceláři
Třinec
1:2pp
(0:0;0:0;1:1;0:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Plzeň
2:5
(0:3;2:0;0:2)
HC Moeller Pardubice
HC
MOUNTFIELD
3:2sn
(0:1;1:0;1:1;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
Bílí Tygři
Liberec
2:1pp
(0:0;1:0;0:1;1:0)
RI OKNA
Zlín
HC Znojemští
Orli
2:3
(0:0;1:2;1:1)
HC Sparta
Praha
HC Slavia
Praha
3:6
(1:3;1:2;1:1)
HC Plzeň
HC GEUS
OKNA Kladno
5:1
(3:1;1:0;1:0)
HC
MOUNTFIELD
RI OKNA
Zlín
4:2
(1:1;2:1;1:0)
HC Sparta
Praha
Bílí Tygři
Liberec
1:3
(1:0;0:0;0:3)
HC Znojemští
Orli
HC Vítkovice
Steel
3:0
(0:0;2:0;1:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Slovan
Ústečtí Lvi
3:2pp
(1:0;1:1;0:1;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Litvínov
3:5
(1:2;2:1;0:2)
31.kolo Pátek 21.12.07
32.kolo Neděle 23.12.07
HC Moeller Pardubice
HC Sparta
Praha
5:0
(2:0;2:0;1:0)
HC Oceláři
Třinec
RI OKNA
Zlín
5:2
(1:2;3:0;1:0)
HC Slavia
Praha
HC Oceláři
Třinec
1:2sn
(0:1;0:0;1:0;0:0)
HC Litvínov
HC Moeller Pardubice
3:0
(1:0;1:0;1:0)
RI OKNA
Zlín
HC Litvínov
3:1
(2:0;0:1;1:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Slovan
Ústečtí Lvi
7:2
(2:1;3:1;2:0)
HC Plzeň
HC Znojemští
Orli
5:6pp
(1:0;2:4;2:1;0:1)
HC Sparta
Praha
HC Vítkovice
Steel
2:1pp
(0:0;1:0;0:1;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Energie Karlovy Vary
3:4sn
(0:0;0:1;3:2;0:0)
HC
MOUNTFIELD
Bílí Tygři
Liberec
2:3pp
(0:0;1:1;1:1;0:1)
HC Vítkovice
Steel
HC GEUS
OKNA Kladno
3:4
(1:1;2:2;0:1)
HC Znojemští
Orli
HC Slavia
Praha
5:2
(2:1;0:0;3:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC
MOUNTFIELD
2:4
(0:0;0:1;2:3)
HC Energie Karlovy Vary
HC Plzeň
0:3
(0:2;0:0;0:1)
33.kolo Středa 26.12.07
34.kolo Pátek 28.12.07
HC Slavia
Praha
HC Moeller Pardubice
5:2
(3:1;1:0;1:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Plzeň
5:2
(0:1;2:1;3:0)
RI OKNA
Zlín
HC Energie Karlovy Vary
4:6
(2:1;2:3;0:2)
HC Litvínov
HC Slavia Praha
5:3
(1:2;2:0;2:1)
HC Plzeň
HC Litvínov
3:6
(1:2;0:1;2:3)
HC Moeller Pardubice
RI OKNA Zlín
1:2
(0:0; 0:0; 1:2)
HC Oceláři
Třinec
Bílí Tygři
Liberec
3:1
(0:1;1:0;2:0)
HC Sparta Praha
HC Slovan Ústečtí Lvi
2:1
(0:0;1:0;1:1)
HC Vítkovice
Steel
HC
MOUNTFIELD
3:2
(1:1;1:0;1:1)
HC MOUNTFIELD
HC GEUS OKNA Kladno
4:5sn
(3:0;0:3;1:1;0:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Znojemští
Orli
3:2
(1:1;0:0;2:1)
HC Znojemští Orli
Bílí Tygři Liberec
2:4
(1:1;0:1;1:2)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Sparta
Praha
4:0
(2:0;1:0;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice Steel
4:3sn
(1:1;1:1;1:1;0:0)
35.kolo Neděle 30.12.07
36.kolo Středa 02.01.08
RI OKNA
Zlín
HC Slavia
Praha
0:2
(0:0;0:1;0:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Slovan
Ústečtí Lvi
7:3
(2:0;1:2;4:1)
HC Plzeň
HC Moeller Pardubice
3:2pp
(0:1;1:1;1:0;1:0)
HC Litvínov
HC GEUS
OKNA Kladno
1:4
(1:2;0:1;0:1)
HC Litvínov
Bílí Tygři
Liberec
2:1
(0:1;0:0;2:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Moeller Pardubice
3:0
(2:0;1:0;0:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Oceláři
Třinec
2:4
(1:2;0:1;0:1)
HC Slavia
Praha
Bílí Tygři
Liberec
2:3
(1:0;0:0;1:3)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Energie Karlovy Vary
2:1
(0:0;1:1;1:0)
RI OKNA
Zlín
HC Plzeň
4:3
(1:2;1:1;2:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Znojemští
Orli
1:2sn
(0:0;0:0;1:1;0:0)
HC Znojemští
Orli
HC
MOUNTFIELD
4:3
(1:2;1:0;2:1)
HC Sparta
Praha
HC
MOUNTFIELD
3:0
(1:0;1:0;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta
Praha
5:4sn
(1:2;1:1;2:1;0:0)
37.kolo Pátek 04.01.08
38.kolo Neděle 06.01.08
HC Plzeň
HC Slavia
Praha
5:4pp
(1:3;1:0;2:1;1:0)
HC Sparta
Praha
HC Oceláři
Třinec
5:2
(1:0;2:1;2:1)
Bílí Tygři
Liberec
HC Moeller Pardubice
4:1
(2:0;0:0;2:1)
HC Litvínov
HC
MOUNTFIELD
3:6
(0:0;1:4;2:2)
HC Vítkovice
Steel
HC Litvínov
4:3
(2:1;1:0;1:2)
HC Moeller Pardubice
HC Slovan
Ústečtí Lvi
3:2sn
(1:1;0:1;1:0;0:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
RI OKNA
Zlín
2:5
(1:2;0:2;1:1)
RI OKNA
Zlín
HC Vítkovice
Steel
4:2
(1:0;1:1;2:1)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Energie Karlovy Vary
5:2
(2:0;2:1;1:1)
HC Plzeň
Bílí Tygři
Liberec
3:4
(1:1;1:2;1:1)
HC Sparta
Praha
HC Znojemští
Orli
5:4
(0:1;2:2;2:1;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC Znojemští
Orli
3:1
(1:0;2:0;0:1)
HC
MOUNTFIELD
HC Oceláři
Třinec
4:1
(1:1;1:0;2:0)
HC Slavia
Praha
HC GEUS
OKNA Kladno
1:3
(1:0;1:1;2:1)
39.kolo Úterý 08.01.08
40.kolo Pátek 11.01.08
Bílí Tygři
Liberec
RI OKNA
Zlín
2:0
(0:0;2:0;0:0)
HC GEUS OKNA Kladno
HC Oceláři
Třinec
3:0
(2:0;0:0;1:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Slavia
Praha
3:1
(1:0;0:1;2:0)
HC Znojemští
Orli
HC
Litvínov
2:3sn
(0:1;1:0;1:1;0:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Litvínov
0:2
(0:0;0:1;0:1)
HC Energie Karlovy Vary
HC Moeller Pardubice
4:5sn
(1:1;3:2;0:1;0:0)
HC Moeller Pardubice
HC GEUS
OKNA Kladno
4:1
(1:0;0:1;3:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Slavia
Praha
3:2sn
(1:0;1:1;0:1;0:0)
HC Sparta
Praha
HC
Plzeň
4:5pp
(2:1;1:1;1:2;0:1)
HC Sparta
Praha
RI OKNA
Zlín
2:4
(1:1;1:3;0:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Energie Karlovy Vary
0:1sn
(0:0;0:0;0:0;0:0)
HC Plzeň
HC Vítkovice
Steel
4:3
(2:1;1:2;1:0)
HC Znojemští
Orli
HC Oceláři
Třinec
6:0
(1:0;1:0;4:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
Bílí Tygři
Liberec
4:1
(1:0;1:1;2:0)
41.kolo Neděle 13.01.08
42.kolo Čt. a Pá. 17-18.01.08
Bílí Tygři
Liberec
HC Vítkovice
Steel
2:3
(0:0;2:2;0:1)
HC Slavia
Praha
HC Energie Karlovy Vary
2:4
(1:3;0:0;1:1)
HC Slavia
Praha
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:3
(1:2;2:0;1:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Litvínov
2:3sn
(0:0;1:2;1:0;0:0)
RI OKNA
Zlín
HC GEUS
OKNA Kladno
2:5
(1:2;1:0;0:3)
HC Moeller Pardubice
HC MOUNTFIELD
5:2
(0:0;2:0;3:2)
HC Plzeň
HC
MOUNTFIELD
1:4
(0:2;0:0;1:2)
HC Znojemští
Orli
RI OKNA
Zlín
3:0
(0:0;3:0;0:0)
HC Moeller Pardubice
HC Znojemští
Orli
3:2
(2:1;1:1;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Plzeň
4:1
(2:0;1:0;1:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Energie Karlovy Vary
3:4
(1:0;0:1;2:3)
HC Sparta
Praha
Bílí Tygři
Liberec
3:4sn
(2:1;0:1;1:1;0:0)
HC Litvínov
HC Sparta
Praha
4:0
(3:0;1:0;0:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Vítkovice
Steel
2:4
(0:1;1:2;1:1)
43.kolo Neděle 20.01.08
44.kolo Úterý 22.01.08
HC Moeller Pardubice
HC Oceláři
Třinec
4:2
(0:2;0:0;4:0)
HC Sparta
Praha
HC Moeller Pardubice
5:2
(1:0;3:1;1:1)
HC Plzeň
HC Slovan
Ústečtí Lvi
5:4pp
(1:1;2:0;1:3;1:0)
HC Oceláři
Třinec
HC Slavia
Praha
2:1
(0:0;1:1;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC GEUS
OKNA Kladno
2:3sn
(1:0;1:1;0:1;0:0)
HC Litvínov
RI OKNA
Zlín
5:3
(2:1;2:0;1:2)
HC Slavia
Praha
HC Sparta
Praha
5:7
(1:1;2:4;2:2)
HC Znojemští
Orli
HC Plzeň
1:2pp
(0:0;1:1;0:0;0:1)
RI OKNA
Zlín
HC
MOUNTFIELD
0:4
(0:2;0:1;0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři
Liberec
4:2
(1:0;1:1;2:1)
HC Vítkovice
Steel
HC Znojemští
Orli
4:1
(2:0;1:0;1:1)
HC GEUS OKNA Kladno
HC Vítkovice
Steel
3:2pp
(2:0;0:1;0:1;1:0)
HC Litvínov
HC Energie Karlovy Vary
1:0
(0:0;0:0;0:0;1:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Slovan
Ústečtí Lvi
4:2
(1:1;1:0;1;2:1)
45.kolo Pátek 25.01.08
46.kolo Neděe 27.01.08
RI OKNA
Zlín
HC Oceláři
Třinec
4:2
(0:2;2:0;2:0)
HC Moeller Pardubice
HC Slavia
Praha
1:4
(0:1;0:0;1:3)
HC Moeller Pardubice
HC Litvínov
1:2
(1:1;0:1;0:0)
HC Energie Karlovy Vary
RI OKNA
Zlín
2:5
(0:1;1:2;1:2)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC GEUS
OKNA Kladno
3:4sn
(2:0;0:1;1:2;0:0)
HC Litvínov
HC Plzeň
2:3sn
(2:0;0:1;0:1;0:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Sparta
Praha
2:0
(1:0;1:0;0:0)
HC Oceláři
Třinec
Bílí Tygři
Liberec
4:1
(2:1;1:0;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC
MOUNTFIELD
2:3sn
(0:2;1:0;1:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Vítkovice
Steel
6:0
(2:0;1:0;3:0)
HC Slavia
Praha
HC Znojemští
Orli
6:3
(1:1;3:1;2:1)
HC Znojemští
Orli
HC Slovan
Ústečtí Lvi
5:2
(1:1;1:0;3:1)
HC Plzeň
HC Energie Karlovy Vary
2:3sn
(2:0;0:0;0:2;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Sparta
Praha
3:2sn
(1:0;0:2;1:0;0:0)
47.kolo Pátek 01.02.08
48.kolo Neděle 03.02.08
HC Plzeň
HC Oceláři
Třinec
7:1
(2:0;3:0;2:1)
HC Slavia
Praha
RI OKNA
Zlín
2:0
(0:0;0:0;2:0)
HC Slavia
Praha
HC Litvínov
1:3
(1:1;0:0;0:2)
HC Moeller Pardubice
HC Plzeň
3:1
(1:0;1:1;1:0)
RI OKNA
Zlín
HC Moeller Pardubice
5:3
(1:1;3:0;1:2)
HC Litvínov
Bílí Tygři
Liberec
3:2pp
(0:1;1:1;1:0;1:0)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Sparta
Praha
0:3
(0:1;0:1;0:1)
HC Oceláři
Třinec
HC Vítkovice
Steel
4:1
(0:0;0:1;4:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC
MOUNTFIELD
1:4
(0:1;0:0;1:3)
HC Energie Karlovy Vary
HC Slovan
Ústečtí Lvi
5:3
(3:0;1:1;1:2)
Bílí Tygři
Liberec
HC Znojemští
Orli
2:3sn
(1:1;0:0;1:1;0:0)
HC
Znojemští Orli
HC GEUS
OKNA Kladno
3:2
(1:1;1:0;1:1)
HC Vítkovice
Steel
HC Energie Karlovy Vary
2:3sn
(1:0;1:0;0:2;0:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Sparta
Praha
0:4
(0:0;0:1;0:3)
49.kolo Středa 13.02.08
50.kolo Pátek 15.02.08
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Oceláři
Třinec
2:6
(2:3;0:3;0:0)
HC Slavia
Praha
HC Plzeň
5:2
(3:0;0:2;2:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Litvínov
5:1
(0:1;2:0;3:0)
HC Moeller Pardubice
Bílí Tygři
Liberec
5:2
(0:0;3:1;2:1)
HC Moeller Pardubice
HC Vítkovice
Steel
6:1
(2:1;3:0;1:0)
HC Litvínov
HC Vítkovice
Steel
2:0
(0:0;1:0;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Slavia
Praha
2:3
(2:0;0:1;0:2)
RI OKNA
Zlín
HC Slovan
Ústečtí Lvi
5:1
(1:0;2:1;2:0)
HC Plzeň
RI OKNA
Zlín
5:4pp
(0:2;0:1;4:1;1:0)
HC Energie Karlovy Vary
HC GEUS
OKNA Kladno
3:1
(0:1;0:0;3:0)
HC
MOUNTFIELD
HC Znojemští
Orli
0:3
(0:0;0:2;0:1)
HC Znojemští
Orli
HC Sparta
Praha
7:2
(3:0;2:2;2:0)
HC Sparta
Praha
HC Energie Karlovy Vary
3:4pp
(0:1;0:2;3:0;0:1)
HC Oceláři
Třinec
HC
MOUNTFIELD
2:4
(0:0;2:3;0:1)
51.kolo Neděle 17.02.08
52.kolo Čtvrtek 21.02.08
HC Sparta
Praha
HC Oceláři
Třinec
0:3
(0:0;0:2;0:1)
RI OKNA
Zlín
Bílí Tygři
Liberec
3:5
(2:0;1:2;0:3)
HC
MOUNTFIELD
HC Litvínov
2:0
(0:0;2:0;0:0)
HC Vítkovice
Steel
HC Slavia
Praha
1:2
(0:1;1:0;0:1)
HC Slovan
Ústečtí Lvi
HC Moeller Pardubice
2:4
(1:0;1:2;0:2)
HC Litvínov
HC Slovan
Ústečtí Lvi
2:3sn
(0:1;1:1;1:0;0:0)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Slavia
Praha
5:2
(2:0;1:0;2:2)
HC GEUS
OKNA Kladno
HC Moeller Pardubice
3:0
(0:0;1:0;2:0)
HC Vítkovice
Steel
RI OKNA
Zlín
3:1
(0:0;1:0;2:1)
HC Plzeň
HC Sparta
Praha
3:1
(1:0;1:1;1:0)
Bílí Tygři
Liberec
HC Plzeň
4:2
(2:0;1:1;1:1)
HC Energie Karlovy Vary
HC
MOUNTFIELD
3:4pp
(0:2;2:0;1:1;0:1)
HC Znojemští
Orli
HC Energie Karlovy Vary
4:3
(1:0;2:1;1:2)
HC Oceláři
Třinec
HC Znojemští
Orli
5:1
(2:0;3:0;0:1)
-